שירות Woki צ'אט אנושי לאתרי מידע ו- E-commerce

כאשר אנחנו מקימים עסק אנחנו משקיעים רבות בעיצוב אתר האינטרנט, בהקמתו ובקידום אורגני וממומן. אבל מה קורה השהלקוח כבר מגיע?

אף אחד לא מלווה אותו או מציע לו עזרה תוך כדי שהוא באתר.

האתגר הגדול לאחר שהבאנו לקוח פוטנציאלי לאתר שלנו הוא לגרום לו להשאיר פרטים להתקשרות (ליד) או לבצע רכישה.אנו חיים בעולם תחרותי מאוד בו כל המידע חשוף באמצעות גוגל ושירותי קידום נוספים. בעולם שכזה כל גולש שהופך ל"ליד" הוא חשוב מאין כמוהו ותורם רבות להגדלת המכירות בעסק, שלא לדבר על גולש שכבר מוכן לקנות ולהשאיר פרטי אשראי.

צ'אט אנושי הוא יתרון משמעותי על פני המתחרים

הצ'אט האנושי נועד להקנות לך יתרון תחרותי. הוא נותן לך הזדמנות לדבר (באמצעות Woki) עם הלקוח שלך כשהוא עוד באתר. בדיוק כמו מוכר בחנות שניגש אל הלקוח ועוזר לו לבחור בין המוצרים, ממליץ לו על המוצרים הרלוונטים אליו, כך גם אנחנו נותנים מידע רלוונטי ועוזרים ללקוח למקד את צרכיו ולהתקדם עוד צעד בדרך לרכישה. גולשים באתר הם לקוחות כמוני וכמוך, איןללקוח יכולת לקרוא את כל המידע באתר. לעיתים יש לו שאלה מאוד ממוקדם והוא לא מוצא אותה בין כל הררי המידע. נציגת הצ'אט שלנו תיתן לו תשובה ממוקדת לשאלתו ותוביל אותו כל הדרך להשארת הליד.

יחס המרה גבוה פי 10 ויותר.

יחס המרה היא מילת המפתח בכל מה שקשור להוצאות פרסום. הרי אם כל אחד שהיה משקיע בפרסום מליון ש"ח, היה מרוויח בוודאות 2 מיליון ש"ח החיים היו מאוד פשוטים. אך יחס ההמרה הוא הדבר המרכזי כאשר אנחנו בודקים כדאיות של הוצאות פרסום ושיווק אל מול התוצאות בשטח.

לאחר שנים רבות של מתן שירותי צ'אט אנושי אנחנו יכולים לומר בוודאות שהלידים שמגיעים באמצעות צ'אט אנושי הופכים ללקוחות משלמים ביחס ממוצע של  10 ויותר ביחס לליד ממקורות אחרים. ההסבר הוא פשוט. הלקוח עובר תהליך חשוב של חימום והכוונה בטרם השאיר את הפנייה וכאשר איש המכירות חוזר אליו, הוא מוצא לקוח בשל שפעמים רבות כבר מוכן לרכוש.

אז הנה פירוט קצר של השירותים שניתן לקבל אצלנו באמצעות צ'אט אנושי

  • שירותי תמיכת מכירות עם צ'אט אנושי
  • שירותי תמיכה ללקוחות עם צ'אט אנושי
  • שיפור חווית השירות שלך
  • הגדלת כמות לידים מתוך גולשים
  • שיפור איכות הלידים
  • תמיכה וסיוע במילוי פרטים במגוון פלטפורמות האינטרנטיות.
  • שיחות צ'אט להשלמת מידע אודות מוצרים/שירותים.

Woki מאפשרת לך לשלב את הצ'אט גם באתר הסלולרי או פייסבוק .

פתאום הכל מתחבר!