לחצו ליצירת קשר


הצוות

הצוות הטוב ביותר, המקצועי ביותר - בשבילך

הכירו את הצוות שלנו

מני צ'יקו
הקמתי את Woki מתוך רצון עז להביא עסקים לצמיחה, רווחיות גבוהה ויעילות עסקית. אחרי 15 שנים של ניסיון כמנכ"ל ובעלים של חברה גדולה (350 עובדים). ניסיון ביזמות, מכירות ב E-commerce בארץ ובחו"ל ובניית אסטרטגייה עסקית ושיווקית, אני רואה את עצמי כשותף לדרך של לקוחות Woki. כל הניסיון והאמביצה הזו - מתועלת לטובתכם.

מני צ'יקו

מנכ"ל ובעלים

צוריאל גביזון
עם ניסיון של עשרות רבות של לקוחות מרוצים, צוריאל מוביל את תחום השיווק בדיגיטל עבור לקוחות Woki. מחלקת השיווק והמכירה הדיגיטליות עבור הלקוחות. צוריאל מוביל צוות מומחים בתחומים כגון פרסום, שיווק דיגיטלי, כתיבת תוכן עיצוב גרפי ועוד.

צוריאל גביזון

סמנכ"ל שיווק ומכירות דיגיטליות

רז מילוא
המטרה שלי היא לדאוג לעסק שלכם. אעזור לכם לא לפספס לקוחות, להגדיל הכנסות ולהתאים את השירות הנכון בדיוק לעסק שלכם. רז מילוא הינו בעל ניסיון רב בשירות ומכירות, כמישהו שהקים עסק מצליח בעצמו הוא מבין עסקים וחותר לתת להם פתרונות איכותיים, אמינים ויעילים

רז מילוא

מנהל מכירות

אדיר לוי
אדיר בעל ניסיון של כ-10 שנים בשירות ומכירות בעיקר בעולמות ה- B2B. ב Woki אדיר אחראי על מתן השירות ללקוחותינו, בקרת איכות, הדרכות לראשי הצוותים ולנציגי השירות ועוד.

אדיר לוי

מנהל שירות

סוזי קינן
סוזי בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בניהול משרד ברמות הגבוהות ביותר, ניהול ואפיון פרוייקטים (PMO) וניהול אדמיניסטרציה. ב Woki תפקידה של סוזי הוא ניהול תחום המזכירות האישית ללקוחות, תחום שדורש ידע נרחב במגוון נושאים ויכולת התאמה אישית עבור כל לקוח.

סוזי קינן

מנהלת תחום מזכירות אישית לעסקים

150 נציגי מענה
אנו מעמידים לרשותך למעלה מ- 150 נציגי מענה טלפוני, מזכירות אישיות, אנשי מקצוע בתחום השיווק בדיגיטל ועוד. אנחנו מפעילים את השירות ב-3 אתרים שונים בישראל לצורך שמירה על שרידות מלאה

150 נציגי מענה

נציגי מענה אנושי לעסקים 24/7

8 מזכירות אישיות
היום כולם כבר מבינים שכשאין צורך בעובד במשרה מלאה, משתמשים במיקור חוץ במשרה חלקית. זה זול יותר, מקצועי יותר ומהנה יותר.

8 מזכירות אישיות

מזכירות אישיות לבעלי עסקים וחברות


גלילה לראש העמוד