לחצו ליצירת קשר


הצוות

הצוות הטוב ביותר, המקצועי ביותר - בשבילך

הכירו את הצוות שלנו

מני צ'יקו
הקמתי את Woki מתוך רצון עז להביא עסקים לצמיחה, רווחיות גבוהה ויעילות עסקית. אחרי 15 שנים של ניסיון כמנכ"ל ובעלים של חברה גדולה (350 עובדים). ניסיון ביזמות, מכירות ב E-commerce בארץ ובחו"ל ובניית אסטרטגייה עסקית ושיווקית, אני רואה את עצמי כשותף לדרך של לקוחות Woki. כל הניסיון והאמביצה הזו - מתועלת לטובתכם.

מני צ'יקו

מנכ"ל ובעלים

אביגייל גולדשטיין-בבייב
"המטרה שלי היא לדאוג לעסק שלכם. אעזור לכם לא לפספס לקוחות, להגדיל הכנסות ולהתאים את השירות הנכון בדיוק לעסק שלכם." בנוסף, אביגייל אחראית על תחומי הפרסום, שיווק דיגיטלי, כתיבת תוכן, עיצוב גרפי וכל הנראות של WOKI במרחב הדיגיטלי.

אביגייל גולדשטיין-בבייב

מנהלת מכירות, שיווק ודיגיטל

אדיר לוי
אדיר בעל ניסיון של כ-10 שנים בשירות ומכירות בעיקר בעולמות ה- B2B. ב Woki אדיר אחראי על מתן השירות ללקוחותינו, אפיון ושיפור תסריטי השיחה, בקרת איכות והתפעול השוטף של מערכות החברה.

אדיר לוי

מנהל שירות לקוחות

תהילה קנדל
תהילה מנהלת את צוות המזכירות האישיות ב-WOKI. בין השאר, תפקידה לאתר ולגייס את כוח האדם המתאים לתפקיד, לנהל ולהביא את הצוות ליעדים ולבצע בקרת איכות יומיומית לצוות. תהילה היא דוגמה מצויינת למישהי שצמחה מתוך המערכת כאשר היא התחילה כנציגה בעצמה וצמחה לתפקיד ראש צוות אותו היא מבצעת בהצלחה מרובה.

תהילה קנדל

ראש צוות מזכירות אישית

שילת טל
שילת היא מנהלת החשבונות ומזכירת החברה, עם ניסיון רב בתחומים אלו, היא מובילה את נושא הבילינג והכספים בחברה במקצועיות וביעילות.

שילת טל

הנהלת חשבונות ומזכירות

רותם שחר
רותם מעצבת לכם יום-יום את החוויה של Woki, בדיגיטל, ברשתות החברתיות ובכל מקום שבו אתם פוגשים אותנו.

רותם שחר

מעצבת Ui/Ux

15 מזכירות אישיות
מתוך 150 הנציגים שעומדים לרשותינו, 15 בלבד מוכשרות לבצע את משימות המזכירות האישית עבור הלקוחות שלנו. תפקיד זה דורש רמה אישית גבוהה, אחריות אישית יתרה ויכולת עבודה עצמאית. אתם ממש רוצים את השירות של המזכירות האישיות שלנו. הן מספר 1 בתחומן.

15 מזכירות אישיות

מזכירות אישיות לבעלי עסקים וחברות

150 נציגי מענה
אנו מעמידים לרשותך למעלה מ- 150 נציגי מענה טלפוני, 24 שעות ביממה, פעם, לפני עידן הקורונה, זה היה מהאתרים שלנו ברחבי הארץ. היום כל הנציגים שלנו עובדים מהבית בסביבה נעימה, מבודדת ונקיה מרעשים. כל נציג עובד על מערכות החברה בלבד והפעילות מבוקרת ומנוטרת באופן רציף.

150 נציגי מענה

נציגי מענה אנושי לעסקים 24/7


גלילה לראש העמוד