אוטומציה של מכירות נשמע כמו חלום?

אז זהו שלא. אצלנו ב Woki אנחנו מתמחים ביצירה של אוטומציה של מכירות דיגיטליות.

בפוסט הנוכחי, נסביר כיצד אנחנו עושים זאת עבור עצמנו ועבור לקוחותינו.

אחת ההתמחויות שלנו בפן השיווקי היא יצירת מכונות שיווקיות. היכולת שלנו לנתח צרכים של עסק ולבנות לו מכונה שיווקית שמתאימה לצרכי העסק שלו היא אחת מהיכולות הייחודיות שלנו ב Woki. יכולת זו נשענת על ניסיון של הקמת וניהול של מאות מערכות שיווק ומכירה לעסקים שונים לאורך העשור וחצי האחרונים.

אנחנו עובדים לפי שיטה בדוקה ופשוטה שבאמצעותה מכרנו עבור לקוחותינו במליונים רבים של שקלים.

שלב ראשון: בחינה ראשונית של העסק וייעול התהליך המכירתי.

בשלב זה יש לבחון מהם המוצרים שאותם נרצה לשווק באופן אוטומטי. אילו מוצרים רווחים יותר ואיך אפשר לייצר כפל רווחים באמצעים דיגיטליים. בשלב זה יש לנתח את קהלי היעד לפרסום והמכירה ולבנות את רשימות השיווק השונות.

שלב שני: הקמת או התאמת פלטפורמה שיווקית והפעלתה

בשלב זה יש להתאים  את את פלטפורמות השיווק של העסק למכירה דיגיטלית ואוטומטית. השונות של העסק שלך יש לעבוד לכל הפחות על אתר האינטרנט, דף הפייסבוק העסקי והקמפיינים של גוגל במידה וישנם. נתחיל בפעילות מכירתית ראשונית לשם יצירת תוצאות ראשוניות.

שלב שלישי: התמקדות בפלטפורמות האפקטיביות יותר

בשלב השלישי נתחיל לעבוד על  "המכונה השיווקית". זה אומר שמצאנו את הכלי או הכלים שעובדים נכון עבור העסק וכעת אנחנו צריכים לשפר ולשפר אותו עד למצב של התייעלות גבוהה מאוד. שלב זה דורש רמת מקצועיות גבוהה יחסית והיכרות עמוקה עם כלים לשיווק ומכירה דיגיטלי.

שלב רביעי: הכנת הלקוחות לקראת קנייה

יש כאלו שמכנים את השלב הזה "חימום לידים"

בשלב זה נכנסת המכונה האוטומטית למצב פעילות מוגבר. המערכת תדוור ותבדוק את אותם לקוחות שהביעו עניין ראשוני במוצר ותפעיל עליהם סידרה של פעולות אוטומטיות בהתאם להתנהלות שלהם, מטרת סדרת הפעולות היא להכין כל לקוח פוטנציאלי לרכישה בכיוון שמתאים לו.

שלב חמישי – מכירות.

זהו השלב הסופי והמספק בתהליך, לקוחות שעברו דרך התהליך שהעברנו אותם מקבלים מסר או הנעה חזקה לפעולה, נכנסים לדף התשלום ורוכשים את המוצר. הלקוח מגיע לשלב הרכישה כאשר הוא לקוח חזק, שעבר תהליך ארוך והחליט שהוא רוצה את המוצר. לקוחות אלו מאופיינים ברמת נאמנות גבוהה והם גם מזוהים עם המותג שלך להמשך הדרך.

רוצה לשמוע עוד? רוצה שנעשה את זה עבורך? מוזמן להתקשר או להשאיר פרטים ונחזור אליך מיידית.

אולי יעניין אותך גם : שירותי טלמיטינג בווקי

אוטומציה של מכירות