לחצו ליצירת קשר


מוקד טלפוני חיצוני

אם יש לכם עסק שמוכר מוצרים או שירותים, סביר להניח שתירצו להקים מוקד טלפוני כמו זה של פועלים מוקד טלפוני וארגונים וחברות אחרים. מוקד כזה יכול לעשות פלאים לעסק שלכם, הוא יכול להגדיל משמעותית את המכירות שלו, הוא יכול לסייע לכם ליצור קשר עם כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, לקבוע פגישות מכירה ומה לא… אבל הקמה של מוקד ותפעול שלו הם גם כאב ראש לא קטן. צריך לגייס נציגים ולהכשיר אותם, צריך לעקוב אחר ההתקדמות שלהם ואחרי המכירות שלהם, צריך לנהל אותם ולבקר את הפעילות שלהם ולא פעם גם לפטר ולגייס עובדים חדשים. מוקד טלפוני חיצוני פוטר אתכם מכל אלו ומאפשר לכם להתעסק בדברים שחשובים לכם.

מהו מוקד טלפוני חיצוני?

אם אתם רוצים מוקד טלפוני כמו פועלים מוקד טלפוני ואחרים, אתם צריכים מוקד טלפוני חיצוני של חברה עם ניסיון ועם מוניטין רב. מה אנחנו מציעים לכם עם המוקד שלנו? אנחנו מציעים לכם קודם כל שקט נפשי וחיסכון בעלויות. אנחנו אלו שנבחר את הנציגים הייעודיים שלכם ונבחר אותם בקפידה, אנחנו אלו שנכשיר אותם, נבקר את הפעילות שלהם ונספק למטרה הזו את המערכות המתקדמות ביותר. בסופו של התהליך, יהיה לכם מוקד שייתן את המענה אותו אתם צריכים, מוקד יעיל ואיכותי שיסייע לכם לקדם את העסק שלכם.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם מחפשים מוקד טלפוני חיצוני אנחנו הכתובת. למה דווקא אנחנו? כי למנהלים שלנו יש ניסיון רב בהקמת מוקדים מעין אלו ובמהלך השנים הרמנו פרויקטים דומים לחברות ולעסקים רבים. כל העבודה שלנו מתבצעת עם דו"חות מסודרים ועם שימוש בשיטות סדורות לניהול ולבקרה של המוקד. ומעל לכל, יש לנו את המוטיבציה הדרושה. אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים באהבה גדולה לתחום ולא מתפשרים על שום דבר בדרך. מוקד טלפוני איכותי יכול להיות ההבדל בין עוד עסק שמנסה למכור ולשמר את הלקוחות שלו לעסק שרק מצליח ומתפתח ומגדיל כל הזמן את מחזור המכירות שלו. לא סתם החברות שעובדות איתנו נשארות איתנו שנים ארוכות.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף או שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לרשותכם!


גלילה לראש העמוד