לחצו ליצירת קשר


מזכירה אישית טלפונית

פעם, מזכירה היתה חייבת להיות במשרד אליו היא מקושרת. היא היתה צריכה לשבת במשרד של הבוס או משרד לידו והיתה חייבת גישה פיזית אליו. היא לא היתה יכולה להתרחק ובטח לא לעבוד ממקום אחר לגמרי, אבל היום בעידן הדיגיטלי, עידן העבודה מרחוק זה אפשרי ובגדול. מזכירה אישית טלפונית יכולה לשבת במקום אחד בארץ והעסק יכול להיות בצד השני של הארץ וזה יעבוד מצוין. מזכירה אישית יכולה לתרום רבות לעסק וכל מה שצריך זה חברה שתספק מזכירה טלפונית איכותית כזו שתדע לעשות את העבודה. שירות מזכירות אצלנו הם שירותים לא פחות ממושלמים עבורכם.

מזכירה אישית טלפונית – לחסוך במקום ובכסף

שירות מזכירות חיצוני יכול לחסוך לכם לא מעט, בין אם זה בכסף ובין אם זה במקום. למה? כי מזכירה אישית טלפונית שמעסיקים באופן ישיר היא הוצאה לא קטנה, הוצאה על העבודה עצמה, הוצאה על נסיעות, על פנסיה, ימי חופשה ומה לא… צריך גם לדאוג לה לפינת עבודה עם כל האביזרים הדרושים כמו מחשב, טלפון ואחרים וכל אלו עולים כסף. כך גם מבחינת מקום, חייב להיות במשרד מקום למזכירה ולפעמים צריך לשכור משרד גדול יותר רק כדי שיהיה לה מקום משלה. שירות מזכירה אישית שאנו מציעים חוסך לכם הן את הזמן והן את המקום. כשתחסכו את שניהם תוכלו לעבוד עם ראש שקט יותר.

מזכירה 24/7

מזכירה אישית טלפונית שעובדת במשרד מסיימת את שעות עבודתה ולאחר מכן אין מענה. לא כך הוא בשירות שלנו, שירות שמציע לכם מזכירה טלפונית 24/7. איך זה עובד? פשוט מאוד, יש לנו שירות מענה 24 שעות 7 ימים בשבוע, וכשהמזכירה המיועדת לא תעבוד השירות הזה ישלים את המענה כך שלא יהיה אחד שלא יקבל את העזרה שהוא צריך. זה רלוונטי גם בשגרה כשיום עבודה מסתיים וזה רלוונטי גם בחופשות, חופשת מחלה או בכל היעדרות אחרת. לא משנה כמה המזכירה שלכם תהיה איכותית ונאמנה, היא לא תוכל לא להחסיר ימי עבודה או שעות עבודה לעולם. עם השירות שלנו זה לא יקרה.


גלילה לראש העמוד