שיווק ומכירות הם לב העסק. אנחנו ב Woki דואגים שהלב יהלום!!

Woki גאה להציג – שירותי שיווק ומכירות דיגיטליים מלאים עבור העסק שלך.

בואו נדבר על מכירות דיגיטליות , בעולם רווי התחרות שלנו שבו כל אחד יכול לפרסם באתר יפה ובקידום בפייסבוק, גוגל ועוד נדרש בידול משמעותי. נדרשת חשיבה ייחודית ומחוץ לקופה ובעיקר דרוש ניסיון רב מה לשעות וחשוב מכך, מה לא לעשות.

Woki מאפשרת לך להתמקד בעבודה השוטפת. אנחנו דואגים לכל התחום השיווקי: החל משלב האסטרטגיה, דרך קידום מכירות וכלה במכירות דיגיטליות ממש.

אנחנו בWoki מפעילים עבורך צוות שלם שמתפקד ממש כמו סמנכ"ל שיווק והצוות שלו.
אנחנו לומדים את העסק שלך מהקצה לקצה, מתאימים לו פלטפורמות שיווק מתאימות, מוצאים את הכלים הנכונים לעבודה, מייצרים לידים ומבצעים מכירות דיגיטליות .

איך עובדת השיטה ליצירת שירותי שיווק מכירות דיגיטליות של Woki?

אנחנו עובדים לפי שיטה מסודרת ובדוקה שבאמצעותה נחלנו הצלחות רבות.

שלב ראשון: לימוד והתייעלות ראשונית.

נלמד ממך מה נכון לעסק שלך, מה המוצרים שאותם אתה רוצה לשווק יותר ופחות, מה יותר רווחי ואיך אפשר לייצר כפל רווחים. נראה היכן יש חוסר יעילות שיווקית, ננתח את קהלי היעד ונעבור לשלב הפלטפורמות.

שלב שני: יצירה והתאמה של פלטפורמות שיווקיות.

בשלב זה הצוות שלנו ב WOKI ישב ויתאים את הפלטפורמות השונות של העסק שלך (אתר אינטרנט, דף פייסבוק, דפי הנחיתה) למסרים שבחרנו, ולקהל היעד שחידדנו.

נעשה אופטימיזציה לקמפיינים הקיימים, נלביש מחדש את המוצרים ונוסיף מוצרים חדשים ומדוייקים שיתאימו לעסק שלך.

שלב שלישי: בחירת הפלטפורמות האיכותיות יותר והעמקת השימוש בהם.

בשלב השלישי נבחן את התוצאות הראשוניות שהתקבלו, ונתחיל ליצור משפכי שיווק. אנחנו קוראים לזה "מכונה שיווקית". זה אומר שמצאנו את הכלי שעובד נכון עבור העסק שלך ואנחנו כעת נטייב אותו עד למיצוי מלא שלו. נעשה את זה באמצעות מגוון גדול של כלים העומד לרשותנו וביניהם, משפכים שיווקיים, וובינרים, דיוורים יחודים ועוד.

שלב רביעי: הכנת הלידים לקראת המרה לרכישה.

חימום לידים לרכישה

בשלב זה אנחנו כבר יוצרים משפכים שיווקיים חזקים על אותם לידים שהביעו עניין במוצרים ומתחילים להכין אותם לרכישה, בודקים את הנכונות שלהם, האם הם קוראים את הדיוורים או לא ומתחילים לייצר רכישות ראשונות לקראת המהלך המשמעותי הסופי. – שלב 5.

שלב חמישי – מכירות.

בשלב זה אנחנו כבר מייצרים דיוורים ומבצעים הקוראים לרכישה ממש. זהו השלב שבו אנו רואים את פירות ההשקעה שלנו. אנחנו מייצרים מכירות דיגיטליות, מכירות טלפוניות ומגדילים משמעותית את ההכנסות של העסק.

המשך העבודה

לאחר שסיימנו סבב מוצלח, אנחנו ממשיכים איתך בתוכנית עבודה שנתית ובחשיבה מתמדת על העמקת השיווק והמכירות, הגדלת הרווחיות, קמפיינים נוספים וחוזר חלילה.

שירות השיווק והמכירה הדיגיטליים של Woki הם דרך מצויינת להגדלת הכנסות ורווחיות בעסק שלך.

רוצה לשמוע עוד?

פנה אלינו ונשמח להביא  את המכירות של העסק שלך לגבהים חדשים.

מכירות דיגיטליות - נציג בטלפון

בוא לשמוע גם על שירותי : מענה אנושי לעסק ו- שירות נציגת שיווק אישית שלנו.