לחצו ליצירת קשר


מענה קולי לעסקים

קול אנושי עושה את ההבדל

מענה קולי לעסקים

חברות רבות כיום נעזרות במוקד אנושי שיתגבר אותן, ולמעשה הדבר הפך להיות כל כך נפוץ, עד שקשה למצוא חברות שאינן נעזרות בשירות זה. מהו הצורך במענה קולי לעסקים שמופעל על ידי מוקד אנושי ומדוע הוא יכול לחולל שינוי של ממש עבור העסק שלכם? כל המידע הרלוונטי בנושא מרוכז כאן במאמר שלפניכם.

מענה קולי או מענה אנושי

ראשית, חשוב לציין שיש בלבול מסוים בין המושגים מענה קולי ומענה אנושי. רבים טועים לקרוא לשירותי מענה אנושי – מענה קולי. זוהי טעות נפוצה אך לא לגמרי טעות היות ומענה קולי הוא שם כולל לכל מענה שאינו דיגיטלי ושיש בו שיחה. מצד שני, מענה קולי לעיתים כולל מענה על ישי מערכת אוטומטית. במאמר זה אנחנו מתייחסים למענה קולי המופעל על ידי מוקד מענה אנושי מקצועי.

מהו מענה קולי לעסקים?

אין ספק כי הקידמה הטכנולוגיות שינתה את חיינו בהיבטים רבים, וכחלק מכך הצורך לספק מענה תמידי הפך להיות נקודת הבסיס הבסיסית ביותר להענקת שירות טוב. המציאות היא שהשוק, ברוב המוחלט של התחומים, הוא תחרותי ביותר, ולקוחות מורגלים כיום ברמה גבוהה מאוד של שירות. לקוח אשר לא יזכה למענה קולי, פעמים רבות לא ינסה שוב ויעבור הלאה למתחרה. מכאן שעסקים אשר לא ייעזרו בשירות מענה קולי איכותי בוודאות ימצאו את עצמם מפסידים הן לקוחות פוטנציאליים והן לקוחות קיימים.

מוקד אנושי של Woki – ממש כמו העובדת במשרד שלכם

ייתכן ובעבר נציג שירות חיצוני סיפק מענה יבש ובסיסי בלבד, אשר הסתכם בלקיחת פרטי ההתקשרות של הלקוח ותו לא. זוהי מציאות שאנחנו ב Woki שינינו לחלוטין.  כאשר אתם בוחרים להיעזר בשירותיה של חברת  Woki המספקת מענה קולי אנושי, נציגת השירות הופכת, למעשה, לנציגת העסק שלכם ומקפידה שהשיחה כולה תתנהל ברוח המותג שלכם. משמעות הדבר היא שהלקוחות שלכם יזכו למענה אפקטיבי ורלוונטי באותה מידה לו היו משוחחים עם אנשי הצוות שלכם, ובמקביל לכך תזכו אתם להתייעלות משמעותית כמו גם, כמובן, לזמינות תמידית עבורכם לכל עזרה שתזדקקו לה.

הבחירה האידיאלית? במילה אחת: WOKI

כשאתם בוחרים ב-WOKI אתם בוחרים בניסיון עשיר, באנשי שירות שהאהבה שלהם לשרות לקוחות מגיעה מהמקום הכי עמוק ואמיתי בבטן, ובטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לכם לקבל בזמן אמת נתונים על מצב השיחות, ולתת הנחיות ספציפיות (גם כן בזמן אמת) לנציג השירות – על מנת למקסם את דיוק המענה. במילים אחרות: הבחירה ב-WOKI היא בחירה באיכות ללא פשרות, ובהענקת הגיבוי האנושי הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

לפרטים נוספים מלאו את טופס "צור קשר" ונחזור אליכם בהקדם עם כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת


גלילה לראש העמוד