לחצו ליצירת קשר

שירותי מזכירה מרחוק

לא משנה איזה עסק יש לכם, יש לכם המון על הראש. אתם צריכים לדאוג לכל פרט ופרט ואם לא להתעסק איתו באופן ישיר אז אתם צריכים לעקוב אחרי מי שכן ולוודא שהוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, אתם צריכים לוודא ששירות הלקוחות עובד טוב, צריכים לקבוע פגישות, לשלוח מיילים ולבצע עוד אין ספור מטלות. שירותי מזכירה מרחוק יכולים להוריד לא מעט מהמטלות הללו ומטלות אחרות בתנאי כמובן שמדובר על שירותי מזכירה מקצועיים. אז מהם אותם שירותים ולמה השירותים שלנו יכולים לעזור לכם? מה יכולה מזכירה מרחוק לעשות ולמה אתם חייבים אותו כחלק מהעסק שלכם?

שירותי מזכירה מרחוק – כל מה שצריך בשביל העסק שלכם יעבוד כמו שצריך

אנחנו מציעים לכם שירותי מזכירה מרחוק ברמה הגבוהה ביותר, שירותים מקצועיים כמו שלא הכרתם עד היום. למה לכם להעסיק מזכירה בעסק שלכם, לשלם לה על משרה מלאה ותשלומים נוספים כמו חופשה, ימי מחלה, פנסיה, ביטוח לאומי ותשלומים אחרים כשאתם יכולים להוציא את זה החוצה, לחברה חיצונית מקצועית.

שירות מזכירה יסייע לכם לארגן את כל המטלות שיש לכם. זה אומר לקבוע פגישות כדי שהעסק יעבוד, זה אומר לענות לטלפונים, זה אומר לבצע מעקבים על מטלות שונות, זה אומר מענה למיילים ועוד אין ספור מטלות שרק מזכירה מקצועית יכולה לעשות. אתם תהיו איתה בקשר בתחילת היום או בזמנים שנקבעו והיא תבצע את מה שתטילו עליה. יש יותר טוב מזה?

לא רק מזכירה מרחוק

שירותי מזכירה מרחוק של WOKI כוללים שירותים שונים שיכולים בהחלט לסייע לעסק שלכם לצמוח. כך לדוגמא מעבר למענה בשעות העבודה, 24 שעות 7 ימים בשבוע על ידי המוקד שלנו, גיבוי במקרים דחופים במידה והמזכירה יוצאת לחופש, חולה או נעדרת מכל סיבה אחרת מהעבודה, תקשורת מגוונת עם המזכירה בווטסאפ בין השאר ותקשורת של המזכירה עם הלקוחות גם כן בווטסאפ ייעודי שייפתח כמוח גם באמצעים אחרים. אין ספק שאנחנו מספקים את השירות הטוב ביותר בכל מה שנוגע לשירותי מזרד.

גלילה לראש העמוד