לחצו ליצירת קשר

שירותי משרד מהבית

שירותי משרד מהבית

העולם המשתנה מביא עמו מודל עבודה חדש, היברידי, יעיל יותר וממוקד. כל בעל עסק קטן וגדול מחפש את הנקודות בהן הוא יכול להתייעל. עם פרוץ משבר הקורונה חלו שינויים מאסיביים בשוק העבודה, עברנו לעבוד מהבית ושינינו דפוסי התנהגות. משרות הפכו לדינאמיות יותר והיכן שאפשר לקצץ בהוצאות קיצצנו. כתוצאה מכך שירותי משרד מהבית נהיו פופולריים יותר ועליהם נדון.

התייעלות זה שם המשחק

חשוב שתבינו, לא רק שוק העבודה השתנה גם הפתרונות הקיימים בשוק השתנו בהתאם. אם פעם חשבתם להעסיק מזכירה במשרה מלאה עבור עסק עם תפוקה משתנה היום אתם כבר מבינים שזה לא כלכלי, אבל עדיין חבל לכם על כל שיחה שתתפספס. ישנם מגוון פתרונות שמאפשרים לכם לקבל שירותי מזכירות מהבית במיקור חוץ. אך אף אחד מהם לא נותן מענה בצורה מדוייקת להיקף העבודה הנדרש. האם זה הגיוני שמכון קוסמטי קטן ורשת מכוני כושר בפריסה ארצית ישלמו את אותו סכום עבור שירותי מזכירות? כולנו מבינים שלא.

שירותים מתקדמים למשרד

אז כמו שגם אתם הבנתם שיש כאן מקום להתייעל כך גם אנחנו. פעלנו ליצור מעטפת ייחודית לעסק שמכילה בתוכה הרבה מעבר לשירותי מזכירות אישית. בנינו מערך שירות לקוחות שאחראי לגבות את העסק כאשר אין מענה אנושי, לנציג השירות יש גישה למידע מקיף על בית העסק והלקוח שיוצר קשר אינו חש בהבדל. בנוסף למענה אנושי, אנו מבינים שעסק צריך מעטפת של שירותי משרד שיאפשר לטפל בכל מה שהוא זקוק. החל מטיפול בטפסים ומיילים ועד גבייה של כרטיס אשראי ועל כך הוספנו שירותי מזכירה אישית.

שירות עם ערך מוסף

אם עד כאן זה נשמע לכם טוב, חכו לחלק המשמעותי ביותר שיתן לכם ערך מוסף. אז נכון שגם עסק קטן וגם עסק גדול צריכים מזכירה אישית, אך היקף העבודה שלהם שונה. בנוסף, לכל עסק יש תקופות עמוסות יותר וכאלו שפחות. בשל כך, היקף העבודה המשרדית עולה ויורד. לכן בנינו מודל של שירותי משרד מהבית בהם תשלמו רק על שעות העבודה בפועל. חודש בו המזכירה עבדה 10 שעות לא יחויב כמו חודש בו המזכירה עבדה בהיקף של משרה מלאה.

שירות בהתאמה אישית להתייעלות כלכלית

בעידן בו הכל מותאם אישית ועל פי צרכי הלקוח, אין סיבה שגם שירותי המשרד לא יותאמו. אז אל תעסיקו במשרדכם מזכירה או אפילו שתיים רק בשביל תקופות עומס. אם גם אתם מעוניינים להתייעל אתם חייבים לקחת שירותי משרד מהבית של WOKI שיותאמו בצורה מדויקת לצרכים שלכם.

גלילה לראש העמוד