לחצו ליצירת קשר


מזכירה אישית

לנהל את העסק ביעילות

כמה פעמים אמרת לעצמך?
אם רק היתה לי מזכירה טובה שהיתה מפנה לי את הזמן להתעסק בדברים החשובים.

אז יש לך!

Woki מספקת לך, בעל העסק או מנהל בכיר, שירותי מזכירה אישית במשרה חלקית או מלאה.
שירות מזכירה אישית של Woki הוא שירות יעיל במיוחד שמאפשר לך לקבל עוזרת אישית במחיר התחלתי של 5% מעלות מזכירה.

לארגן את המטלות, לדבר עם לקוחות וספקים ולנהל יומן

העוזרת האישית שלך בWoki תטפל עבורך בכל ענייני העסק השוטפים, תהיה איתך בקשר המשך היום לבדוק מה אתה צריך ואיך אפשר לסייע לך, תקבע לך פגישות, תענה לטלפונים, מיילים ופניות של לקוחות, תבצע מעקב (follow-up) על מטלות.

ניהול ובקרה

כאשר Woki  מספקת שירות מזכירה אישית, אתה כלקוח מקבל גם חבילת ניהול. אנחנו מכשירים ומאמנים את צוות המזכירות שלנו יום יום. הן יושבות אצלנו במשרד או עובדות מהבית בהתאם לצורך. כך בין השאר אנחנו מייצרים סטנדרט שירות גבוה ואחיד, מאזינים לשיחות וממשבים אותם עבורך

מה אתה מקבל אצלנו במסגרת השירות?

  • מזכירה אישית בזמינות לאורך יום העבודה.
  • ליווי והדרכות מקצועיות שלנו מולה (שירותיות, האזנה לשיחות, בקרה על זמני תגובה, בדיקת שביעות רצון מולך) בהיקף של לפחות שעתיים בשבוע.
  • תקשורת שלך מול המזכירה – וואטסאפ, מיילים טלפון וכל אמצעי סטנדרטי אחר
  • תקשורת של המזכירה מול לקוחותיך, וואטסאפ ייעודי שייפתח, מיילים וטלפונים.
  • זמינות מלאה במקרים דחופים שהוגדרו מראש מקרים דחופים זמינות מלאה על ידי המזכירה או מוקד הגיבוי שלנו.
  • במקרים בהם המזכירה חולה או בחופשה (קורה לכולנו) גיבוי לדברים דחופים על ידי גורם אחר במערך של Woki.
  • במקרה בה המזכירה מסיימת עבודתה או שאתה מבקש להחליפה – החלפה מלאה כולל הדרכה למזכירה חדשה בתוך פרק זמן קצר.
  • שירות מענה 24/7 למקרים בהם המזכירה לא עונה לטלפון – כלול בשירות

 

מה זה שירות מזכירה אישית?

שירות מזכירה אישית הוא שירות המאפשר לך לקבל מזכירה המסוגלת לבצע כל מטלה אדמיניסטרטיבית שניתנת לביצוע מרחוק. המזכירה היא לרוב שיתופית, שזה אומר שכאשר אינה עובדת עבורך, היא עובדת עבור אחרים.

מה היתרונות של שירות מזכירה אישית?

היתרון המרכזי של שירות מזכירה אישית הוא חיסכון של כ-60% בעלויות אל מול אפשרות של העסקת מזכירה בתוך העסק. היתרון המשמעותי השני הוא ביטול ההתעסקות בגיוס, ניהול, הכשרה וכל שאר הנושאים המקצועיים הכרוכים בהעסקת עובד.

מה היתרון של Woki בשירות מזכירה אישית?

Woki הינה החברה היחידה בישראל המחייבת עבור שירותי מזכירה אישית לפי דקות ולא לפי שעות. כפועל יוצא מכך החיוב הרבה יותר מדויק והרבה יותר חסכוני ללקוח.
יתרון נוסף של Woki הינו שהמזכירות האישיות מנוהלות גם באונליין תוך כדי משמרת על ידי אחראית המשמרת, דבר אשר מגביר את אמינות השירות ומבטיח שכל משימה תבוצע בזמן ובצורה הנכונה.

האם שירות מזכירה אישית רלוונטי לעסק עם מזכירה?

בחלק מהמקרים בהחלט כן. במידה והמזכירה כבר עובדת במשרה מלאה ועמוסה במשימות או במידה והמזכירה הקיימת בעסק עוסקת גם במטלות מתקדמות במשרד ויש צורך בגורם נוסף שיבצע את העבודות "הזוטרות" יותר כגון: תיאום פגישות, ביצוע שיחות ועידה מרובות משתתפים, עזרה אישית במטלות פשוטות וכיוב.

איך מזכירה אישית יכולה להועיל לעסק שלי?

כל בעל עסק מכיר את הדילמה של האם להעסיק עובד נוסף כדי שיוריד ממנו עומסים נקודתיים. לרוב, ההתלבטות היא מכיוון שאין הצדקה להעסקת עובד במשרה מלאה. במקרה זה שירות מזכירה אישית הוא הפתרון המושלם.
היות והתשלום הוא בגין שימוש בפועל בלבד.
בנוסף, רבים מבעלי העסקים מעוניינים שמשיקולי תדמית יהיה גורם ראשוני שיטפל בלקוחות או בספקים ורק בשלב השני הם ימשיכו את הטיפול. גם בנושא זה שירות מזכירה אישית מועיל לכל עסק.

האם כל עסק צריך מזכירה אישית?

לא. עסק שמתנהל בצורה מושלמת כך שיש מספיק כח אדם לביצוע המטלות השוטפות. עסק שחוזר ללקוחות בזמנים מהירים ובאופן עקבי, לא בטוח שיצטרך שירות מזכירה אישית. במידה והדברים הנ"ל לא זורמים בצורה מושלמת, בהחלט ייתכן ששירות מזכירה אישית יעזור להתנהלות העסק ולטיפול נכון ויעיל יותר בלקוחות.

 

שירותי מזכירות אישית של Woki

התחבר לעולם החדש! עולם של כלכלה שיתופית.


גלילה לראש העמוד