לחצו ליצירת קשר


שירות מזכירה אנושית

אין מנהל שיכול לבצע לבדו את כל מטלות העסק. הוא צריך בין השאר גם מזכירה אנושית, מזכירה שתענה על שיחות טלפון, שתשלח מיילים, שתקבע לו פגישות, שתתאם בין ספקים ונותני שירות ולא פעם שגם תתעסק בשיווק ובכספים. אבל בשביל שזה יקרה צריך לגייס מזכירה, צריך להכשיר אותה ולא פעם זמן קצר אחרי ההכשרה היא עוזבת, יוצאת לחופש, חופשת לידה או מחלה ונעדרת מהעבודה. בדיוק בשביל השגרה ובשביל מצבים מיוחדים, יש שירות מזכירה אנושית. זו מזכירה אמיתית, בן אדם שעושה את העבודה ולא מכונה או מחשב. הלקוחות שלכם מקבלים מענה אנושי ולא שירות הודעות או כל שירות אחר שפחות יעיל.

שירות מזכירה אנושית – מי צריך את זה בכלל

כל עסק צריך שירות מזכירה אנושית. מזכירה אנושית קודם כל תיתן מענה בשגרה, מענה לצרכים של העסק כפי שתגדירו לה. אם אין מזכירה בעסק, היא תוכל לתת מענה במקומו של המנהל והיא תהיה פתרון מעולה למקרים בהם יש מזכירה אבל היא לא עומדת בעומס השיחות, וצריך לנתב למזכירה נוספת. מתי עוד יהיה צורך במענה אנושי של מזכירה? כשהמזכירה הקבועה שלכם תצא לחופשת לידה או לכל חופשה אחרת. כך גם אם המזכירה עובדת אבל היא בישיבה, בסידורים או בכל מקום אחר עם או בלי קשר לעסק וכמובן מזכירה חיצונית תהיה פתרון מעולה.

מזכירה אנושית – לעבוד נכון

שירות מזכירה אנושית מאפשר לכם לעבוד בצורה נכונה, מאפשר לכם לחלק את העבודה ככה שהיא תתבצע ולא תתבע. השירות שלנו גם מאפשר לכם להבין כמה עומס יש על הטלפונים, ככה שבסוף היום אפשר להוציא נתונים על שיחות שגלשו מהמזכירה הקבועה למזכירה שלנו. עם השירות שלנו זמני ההמתנה של מי שבצד השני בקו יורדים. זה אומר לקוחות פוטנציאליים רגועים יותר מוזה אומר לקוחות קיימים מרוצים יותר. בשורה התחתונה, העסק שלכם יתפקד טוב יותר כי כולם יקבלו את המענה שלהם גם בימים לחוצים וגם בזמנים מאתגרים. זה שירות שיכול לעשות פלאים לעסק שלכם. תשאלו את מי שכבר משתמש בו והתמכר אליו…


גלילה לראש העמוד