לחצו ליצירת קשר


שירות הודעה על שיחה שלא נענתה

אם אתם רוצים שהעסק שלכם יעבוד כמו שצריך, אם אתם רוצים שהוא יעמוד ביעדים שאתם מציבים לעצמכם ואם אתם רוצים שגרף ההכנסות שלו יעלה כל הזמן, אתם צריכים בין השאר לתת מענה מהיר ויעיל ללקוחות שלכם. זה אומר קודם כל מענה ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, אלה שעוד לא מכירים אתכם ובשלב הזה שירות טוב יהיה קריטי לאיך שהם יתפסו אתכם ולא פחות חשוב מזה, מענה ללקוחות הקיימים שלכם שמצפים לקבל תשובות ופתרון לבעיות שלהם. אבל מה קורה עם שיחות שלא נענות? מה קורה עם "שיחות ננטשות"? בשביל אלו יש שירות הודעות על שיחה שלא נענתה שאתם חייבים להכיר.

מהו שירות הודעות על שיחה שלא נענתה

שירות הודעות על שיחה שלא נענתה כשמו כן הוא, שירות בו הלקוח הקיים או הפוטנציאלי או כל מי שחיפש את העסק יכולים להשאיר הודעה עם הבעיה שלהם, עם בקשה שיחזרו אליהם וכדומה. למה אתם צריכים את זה? כי אתם אף פעם לא יודעים מה אתם יכולים לפספס כשלקוח לא מצליח לתפוס אתכם. יכול להיות שעסקה גדולה בדרך ואם לא יהיה מענה וגם לא תהיה אפשרות להשאיר הודעות, עסק אחר יזכה בה. יכול להיות שלקוח קיים שלכם יעזוב אתכם אם הוא לא ירגיש שבצד השני ממש רוצים לעזור לו ויכולים להיות עוד מצבים שונים בהם השירות יכול לעזור מאוד.

אל תתפשרו על פחות מזה

לקוחות קיימים ופוטנציאליים כמו גם ספקים וכל אחד אחר שיש לו נגיעה לעסק מצפים למענה כלשהוא, ליחס מכם ולא פעם זה לא בשעות שגרתיות. גם אם שירות הודעות על שיחה שלא נענתה הוא שירות שלא נותן מענה אנושי באותו הרגע, הוא יכול לתרום המון להצלחת העסק. הוא יכול לסייע לכם להתמודד עם שיחות ננטשות, עם שיחות שלא הספקתם לענות להן בגלל עומס, הוא יכול עזור לכם בכל שעה שהיא בה אתם לא במשרד ובכלל, הוא יתרון למוניטין של העסק ולרצינות שלו אל מול מי שעובד מולו.


גלילה לראש העמוד